CENÍK

Výše platby za docházku dítěte k datu 1. září 2018

(počínaje školkovým rokem 2019/20 se školkovné z důvodu dlouhodobé udržitelnosti platí i v měsíci červenci, kdy děti školku nenavštěvují a to u každého ve stejné výši, jaká je hrazena v ostatních měsících v roce; v srpnu probíhá 14 dní příměstského tábora, který je hrazen zvlášť a částka za něj je vždy s předstihem zveřejněna na těchto stránkách. Děti se čtyřdenní docházkou v týdnu mají na tábor slevu).

2 dny

v týdnu

cca 300,- Kč/den

3 dny

v týdnu

cca 260,- Kč/den

4 dny

v týdnu

cca 240,- Kč/den

Docházka v režimu 1 den v týdnu je možná POUZE JEDNORÁZOVĚ

za cenu 350kč/den*

* Upozornění: uvedené ceny nezahrnují stravné.

Platbu je třeba hradit do 15. dne předchozího měsíce, a to nejméně na 1 měsíc dopředu na účet zřizovatele. Do poznámky platby je třeba uvést KALENDÁŘNÍ MĚSÍC a CELÉ JMÉNO DÍTĚTĚ.

Úhrady jízdného a vstupného na kulturní akce hradí rodiče dětí, kteří se akcí účastní. Výši platby sdělí průvodce rodičům předem a rodiče finanční obnos předají průvodci při předání dítěte.

Stravování

Dovezený oběd z externí jídelny- zdravé výživy, která se skládá z polévky a druhého jídla. Oběd je dětem podáván dle počasí buď venku nebo v zázemí. Jídelníček je připravován týden dopředu, je rodičům k nahlédnutí a skládá se ze sezónních potravin.

Cena objednaného oběda ze zdravé jídelny: 49 Kč/dětská porce.

V případě jakéhokoli dotazu nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

“Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.”